Učešće na konferenciji “Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika”

Članovi VTŠ Apps Tima učestvovali su od 12. do 15. decembra na studentskoj konferenciji “Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika na Visokim školama u Srbiji” u organizaciji studenstke konferencije akademije strukovnih studija Srbije – SKASSS. Članovi tima nagrađeni su besplatnim učešćem zbog uspeha na IEEESTEC konferenciji. Na konferenciji su neke od tema bile Zakon o dualnom obrazovanju, švajcarski model dualnog obrazovanja, karijerno vođenje, studentska mobilnost kros Erasmus projekte, a održana je i radionica izrade CV-a. Članovi VTŠ Apps Tima govorili su o dualnom obrazovanju u praksi, potrebama tržišta za stručnim kadrom, stručnoj praksi i zapošljavanju. Za ovu temu vladalo je veliko interesovanje, a tome je doprineo i način izlaganja.